Logo GO 3

 

Logo GO 3 Muhasebe Programı

Logo GO 3, Logo Yazılım tarafından geliştirilmiş kobi çözümlerindendir.Eski sürüm olan Go Plus ürününe göre daha esnek ve gelişmiş yapıya sahiptir.Sektörel ihtiyaçların karşılanmasında büyük fayda sağlayan program basit ve sezgisel yapıyı esas almaktadır.Yeni nesil arayüz ile kullanıcı deneyimini önemseyen bu üründe kullanım kolaylığı ve verimlilik baz alınmıştır.

GO3 yenilikçi ve interaktif platforma sahip arayüz ile kullanıcı deneyimini farklı boyuta taşıyarak kobilerin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.Detaylı çözüm üreterek firmaların iş süreçlerini profesyonelleştirir.Eski sürüme nazaran yeniliklerle donatılan Logo GO 3 işletmelere ivme kazandırmaktadır.Bu ürün ile finans, muhasebe, satış, satın alma, stok yönetimi, raporlama modülleri kullanılır.

Logo GO 3

 

Logo GO 3 Özellikleri

Logo GO 3 yenilikçi özelliklere sahiptir.Birçok çözümü içinde barındıran bu üründeki özellikleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

Uyumlu Yapı:Logo GO 3 uyumlu yapısı ile dağıtım, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve birçok sektörden işletmelerin ihtiyaçlarını karşılar. Sektör bağımsız olarak çalışan bu ürün sayesinde gelişmeler hızlı bir şekilde uygulanabilmektedir.Bu sayede iş sürecini hızlandırarak firmaların büyümesinde etkili rol oynar.

Sade ve Pratik Arayüz: Kullanıcı dostu arayüze sahip olan GO 3'e hızlı veri girişi yapabilir, uygulama ve raporlarınıza sağlıklı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çok Yönlü İşlevsellik:  Finans, Satış, Muhasebe, Satın Alma, Raporlama gibi bir çok işlemi tek program altında sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Mobil Uyumlu: Dokunmatik ekrana sahip notebook ve tabletlerde sanal klavye aracılığıyla Logo GO 3 kullanılabilir.

Esnek Platform: Logo Çözüm Ortakları'nın uyarlamalar ve widgetler ekleyerek fonksiyonlar ihtiyaçlara göre genişletebilir.

Hızlı: Sık kullanılan fonksiyonları, kişiselleştirilmiş masaüstüne kısayol tuşu olarak tanımlanarak hızlı bir şekilde kullanılabilir.

E-Devlet Uygulamalarıyla Uyumlu: e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv uygulamalarıyla entegreli bir şekilde çalışır.

Windows 10 İle Uyumlu: GO3 işletim sistemi olan Windows 10 ile uyumludur.

İş Zekası, CRM ve Bordro Çözümleriyle entegrelidir.

 Logo GO 3; Kobilerin Profesyonel Çözümü

İşletmelerin finansal ve muhasebe anlamında sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayan GO 3, sektörün öncü muhasebe programlarından olmaya devam etmektedir.Her geçen gün işletme sayılarının artması yazılım alanındaki ihtiyaçları etkilemektedir. İşletmelerin kayıtlarının düzgün bir şekilde tutabilmesi ve bu kayıtların muhafaza edilmesiyle ilgili tüm hizmetleri içerisinde barındırır.Kobiler için çözüm odaklı olan bu ürün interaktif tasarıma sahiptir.e-Devlet uygulamalarıyla entegreli bir şekilde çalışan GO 3 yeniliklere açıktır.

GO3 sayesinde anlık stok durumunuzu görebilirsiniz.Stok seviyelerini kontrol altına alabilirsiniz.Stok maaliyetlerinizi ise çok detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.Stok kartlarının en ince detayını görüntüleyebilir, görsel ekleyebilir, birden fazla birim tanımı yapabilirsiniz.Seri ve lot numaraları ekleyebilir, sınırsız sayıda barkod tanımı yapabilirsiniz.Maliyetlendirme seçeneğini kullanarak malzeme bazlı maliyet takibi yapabilirsiniz.

Ayrıca sunmuş olduğu raporlama aracı ile tasarlamış olduğunuz raporları kullanabilir, bu kayıtları tabloya alabilirsiniz.Tabloya alınan raporları gruplayabilir, ara toplamlar olarak istediğiniz hesaplamaları yapabilirsiniz.Hızlı ve esnek yapısıyla birçok raporu kolayca oluşturabilir, verimliliği arttırabilirsiniz.

Logo GO 3 Satışı ve Fiyat Listesi

Logo GO3 ürünü Logo Yazılım yetkili bayileri tarafından satılmaktadır.Mevcut Logo ürünlerinden (GO Plus, Start, LKS vb.) herhangi birine sahip ve GO3'e geçiş yapmak istiyorsanız geçiş bedeli olarak fiyat teklifi alabilirsiniz.Ayrıca kullanıcı sayısına göre ücret değişmektedir.

Logo GO 3 ürünü hakkında detaylı bilgi ya da fiyat teklifi almak için lütfen bize ulaşınız.