2021-08-30

Logo LEM Nedir?

Logo LEM Nedir?

Logo LEM Nedir?

LEM Nedir?

Logo LEM (Logo Enterprise Membership), Logo Yazılım'ın Kurumsal Üyelik anlamına gelmektedir. LEM mevcut yasal mevzuatla uyumlu olarak geliştirilen güncelleme ve özelliklerden faydalanmayı sağlayan bir üyelik yapısıdır.Logo güncel LEM,  kullanıcıların yeniliklere sahip olmasında katkıda bulunur.

LEM Süresi Ne Kadardır?

LEM paketi 1 yıl geçerlidir.Geçerli olup güncellendiği tarihten itibaren başlamaktadır.LEM paketi bilgisine programın içerisindeki lisans ekranından ulaşılabilir.Ayrıca yükleme tarihi kontrol edilecekse sistem işletmesinden lisans yenileme yapılarak LEM paketinin yüklenme tarihine bakılabilir.

LEM Sahibi Olmanın Avantajları

Güncel LEM sahibi olmanızın avantajı çoktur.Kullanmakta olduğunuz ürüne özel yapılan geliştirmelerde ve güncel mevzuatlar için gerçekleştirilen yeniliklerden faydalanabilirsiniz.LEM paketinizin sürekli güncel olması halinde Logo Yazılım tarafından verilen sadakat indirimlerinden de faydalanabilirsiniz.Ayrıca hata düzeltmelerinde fayda sağlayabilirsiniz.Bu sayede güncel Logo programlarını kullanabilirsiniz.

LEM Paketi Almamın Sakıncası Var mıdır?

LEM'i güncel olmayan kullanıcılar LEM bitiş tarihinden itibaren yayımlanan güncellemelerin tamamından faydalanamayacaktır.Ayrıca her yıl alacağınız alımlarda geçmişte alınmamamış LEM paketlerinin bedelleri yansıyacaktır.Düzenli alınacak LEM paketleri sayesinde finansal durumunuz düzenli olacaktır.

LEM Ücreti Ne Kadardır ve Nasıl Hesaplanır?

LEM paketi bedeli kullanılan ana paket ve ek modüllere göre farklılık gösterir.Logo Start, GO Plus (Eski Sürüm) ve GO 3 ürünleri için ana paket ve kullanıcı paketi bazında hesaplanır.Logo Tiger Plus (Eski Sürüm), Tiger Enterprise (Eski Sürüm), Tiger 3 ve Enterprise (Eski Sürüm) ürünleri kurulu lisans bedeli üzerinden %12 si alınarak LEM bedeli hesaplanır.Logo Bordro Plus LEM ücreti ile birlikte kullanılan ticari program olması durumunda indirimli fiyattan hesaplanır.

Etiketler