Logo Mind Informer

 

İnteraktif Raporlama
İnteraktif raporlarma sayesinde, farklı birimlerden olan çalışanlarınızı, aynı anda aynı rapor üzerinde çalışarak; işletmenizin hızlı bir şekilde rapor üretmesini sağlar.
Eş Zamanlı Kullanıcı Yapısı
Eş Zamanlı Kullanıcı Yapısı
Eş zamanlı kullanıma göre tasarlanmış yapısı sayesinde, çalışanlarınızı aynı anda uygulama üzerinde işlem yapabilmesini sağlar.
Büyük Veri
Büyük Veri
Günümüzde, veri odaklı işletmeler için, en büyük rekabetçi üstünlük olan "Büyük Veri" analizi yapabilmenizi sağlar.
Dashboard
Dashboard
Basit ve kullanıcı dostu "dashboard" lar sayesinde, işletmenizin hızlı bir şekilde veri analizi gerçekleştirebilmesini sağlar.
Veri Entegrasyonu
Veri Entegrasyonu
Sahip olduğu kolay veri entegrasyonu sayesinde, işletmenizin her biriminden gelen farklı veriyi bir çatı altında analiz edebilmenizi sağlar. 
Veri Tabanı Katmanı (Meta Data)
Veri Tabanı Katmanı (Meta Data)
Yapısında bulunana özellikler sayesinde, "meta data" kullanabilmenizi sağlar.
OLAP Küpleri
OLAP Küpleri
Verilere daha hızlı bir şekilde erişebilmeniz ve çok boyutlu analizler yapabilmeniz için, OLAP Küpleri yapısına sahiptir.
Mobil Erişim
Mobil Erişim
Uygulamaya istenilen zamanda, istenilen yerden ulaşabilmenizi sağlamak için mobil uyumlu bir alt yapı sağlar. 
ETL
ETL
ETL, dış kaynaklarda yer alan verilerin iş ihtiyaçlarına göre yararlı bilgi haline dönüştürülmesi ve raporlanması için veri ambarına yüklenmesinde kullanılan bilgi işleme teknolojisidir. Birçok kaynaktan alınan datayı belirli formata getiren Logo Mind Informer'ın ETL özelliği dataları belirli kriterlere göre sıralayarak zaman kaybı olmadan işlenmesini sağlar.
Denetim Kaydı
Denetim Kaydı
Yetkilendirme özelliği ile raporlarda satır-sütun güvenliğine kadar detaylı yetkilendirme imkanı sunan Logo Mind Informer, gelişmiş güvenlik teknolojisi ile erişim denetimi sağlar.